Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Казань: 24/04/2024

Букет з троянд, орхідей, лізіантусів

Доставка: Казань - 0 ₽
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
Зменшений
8 117 ₽
Стандартний
12 839 ₽
Делюкс
18 596 ₽
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Альстромерія (колір: бордовий)
Лізіантус (колір: білий)
Орхідея '' Цімбідіум'' (квітка) (колір: зелений)
Троянда (50 см.) (колір: рожевий)
Салал
Бумага (1 м.) (колір: жовтий)
Стрічка (1 м.) (колір: рожевий)
Мінімальна вартість товару - 8116 ₽
Код товару: MP0155 (431)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 8116
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Дивовижний букет з ніжних та благородних квітів стане чудовим подарунком для коханої дівчини. Таке життєрадісне поєднання: рожевих троянд, білого лізіантуса, червоної альстромерії та зеленої орхідеї – зможе передати Ваші почуття та емоції. Високо оцінить цей букет та жінка, яку Ви знаєте чимало років. Це вкотре підтвердить теплоту Ваших стосунків та міцність почуттів. Чудові квіти, зібрані в цьому букеті, символізують любов і взаєморозуміння. Вони стануть гідною окрасою святкової події, подарують справжню радість та неймовірне захоплення. Порадуйте своїх коханих, дарувати радість – це чудово!

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Казань після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті kazan.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Казань (Росія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Привіт" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Казань - 0 ₽