Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Казань: 24/04/2024

Кущові троянди та лізіантуси у капелюшній коробці

Доставка: Казань - 0 ₽
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
Зменшена
11 880 ₽
Стандартна
17 222 ₽
Делюкс
22 748 ₽
На фото представлений товар "Стандартна"
Склад (змінити): вихідний склад
Лізіантус (колір: рожевий)
Лізіантус (колір: фіолетовий)
Лілія (гілка) (колір: білий)
Троянда (50 см.) (колір: рожевий)
Троянда кущова (колір: кремовий)
Декоративна зелень
Коробка (мала)
Мінімальна вартість товару - 11879 ₽
Код товару: MP0240 (538)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 11880
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Екстравагантний мікс, що вражає різноманіттям відтінків. Головним квітковим акордом у цій композиції є фіолетовий лізіантус, що символізує успішне життя та глибоке кохання. Його м'які оксамитові пелюстки немов огортають шлейфом гармонії та надії. Органічно поєднуються з еустомою кремові троянди, що втілюють позитивний дружній настрій, вірність і повагу. Доповнюють картину троянди, які вносять у букет ноту ніжності та душевної теплоти. У свою чергу, рожеві еустоми нагадують легкі пухнасті хмаринки та приємно освіжають мікс. Однак, головний акцент у композиції дозволяє поставити чарівна біла лілія, що втілює велич любові. Такий букет може стати ідеальним подарунком на 8 Березня або День Усіх Закоханих, а також він нагадає обраниці про річницю ваших стосунків.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Казань після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті kazan.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Казань (Росія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Троянди та лізіантуси в коробці" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Казань - 0 ₽