Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Казань: 24/04/2024

Букет з троянд, альстромерій та хризантем.

Доставка: Казань - 0 ₽
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
Зменшений
6 106 ₽
Стандартний
7 877 ₽
Делюкс
11 968 ₽
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Альстромерія (колір: білий)
Троянда (50 см.) (колір: червоний)
Хризантема (колір: зелений)
Хризантема '' Сантіні'' (Сталліон) (колір: зелений)
Руськус
Сітка (1 м.) (колір: зелений)
Стрічка (1 м.) (колір: білий)
Мінімальна вартість товару - 6105 ₽
Код товару: MP0064 (393)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 6106
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Цей букет відрізняється природною красою та натуральністю, адже його глибокі зелені відтінки чудово поєднуються з чудовими червоними трояндами та ніжними білими альстромеріями, нагадуючи про найдорожчі серцю моменти. Така палітра кольорів стане чудовим подарунком на День народження, ювілей чи іншу визначну подію. Букет випромінює свіжість і зможе створити в будь-якому інтер'єрі атмосферу особливого тепла та затишку. Передайте всю щирість Ваших почуттів за допомогою цього букета. Адже його зворушлива краса не зможе залишитися непоміченою будь-яким одержувачем.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Казань після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті kazan.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Казань (Росія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Надія" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Казань - 0 ₽