Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Казань: 24/04/2024

Червоні троянди в капелюшної коробки

Доставка: Казань - 0 ₽
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
Зменшена
9 569 ₽
Стандартна
15 878 ₽
Делюкс
22 186 ₽
Кількість троянд
+9 569
На фото представлений товар "Стандартна"
Склад (змінити): вихідний склад
Троянда (60 см.) (колір: червоний)
Коробка (мала)
Мінімальна вартість товару - 9568 ₽
Код товару: MP0090 (468)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 9569
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Такий вишуканий подарунок запам'ятається надовго. Яскраво-червоні чарівні троянди в оригінальній капелюшній коробці безмовно передадуть Ваші романтичні почуття до одержувачки і висловлять найщиріше кохання. При цьому бутони будуть довгий час тішити своєю красою, грацією та ніжними пахощами, оскільки в такій коробці вони зберігають свою свіжість набагато довше, ніж у вазі з водою. Здивуйте обраницю вишуканим квітковим презентом у стильній капелюшній коробці. Він може бути поданий на побачення, на 8 березня або інше свято або знаменний день.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Казань після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті kazan.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Казань (Росія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Червоні троянди в коробці" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Казань - 0 ₽