Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Казань: 24/04/2024

Букет із сезонних квітів

Доставка: Казань - 0 ₽
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
Зменшений
10 268 ₽
Стандартний
15 989 ₽
Делюкс
22 788 ₽
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Альстромерія (колір: рожевий)
Лізіантус (колір: фіолетовий)
Троянда (50 см.) (колір: жовтий)
Троянда кущова (колір: помаранчевий)
Хіперікум (колір: зелений)
Хризантема кущова, ромашкова (колір: жовтий)
Стрічка (1 м.) (колір: зелений)
Фетр (1 м.) (колір: жовтий)
Мінімальна вартість товару - 10267 ₽
Код товару: MP0129 (457)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 10268
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Яскравий та багатогранний букет із милих сезонних квітів чудово доповнить будь-яке свято, створить затишок та теплу атмосферу. Його краса та яскраві фарби зачаровують і допоможуть Вам без слів висловити своє кохання, захоплення та повагу. У композиції чудово поєднуються сонячні троянди, небесні лізіантуси, ніжно-рожеві альстромерії та жовті хризантеми. Ви можете подарувати цей квітковий шедевр на ювілей, 8 березня чи іншу урочистість. Він допоможе надати будь-якій події особливої радості, а одержувач надовго запам'ятає чарівне поєднання цих чудових сезонних кольорів.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Казань після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті kazan.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Казань (Росія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Калейдоскоп" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Казань - 0 ₽