Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Казань: 24/04/2024

Букет із різнокольорових троянд (60 см.)

Доставка: Казань - 0 ₽
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
9
5 972 ₽
12
7 270 ₽
15
8 714 ₽
21
10 345 ₽
27
12 269 ₽
33
14 341 ₽
45
18 525 ₽
51
21 006 ₽
75
29 563 ₽
105
39 186 ₽
Кількість троянд
+5 971
На фото представлений товар "27 троянд"
Склад (змінити): вихідний склад
Троянда (60 см.) (колір: рожевий)
Троянда (60 см.) (колір: кремовий)
Троянда (60 см.) (колір: червоний)
Аспидистра (лист)
Лист арахниодеса
Стрічка (1 м.) (колір: червоний)
Стрічка (1 м.) (колір: кремовий)
Фетр (1 м.) (колір: зелений)
Мінімальна вартість товару - 5970 ₽
Код товару: MP0291 (450)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 5971
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Яскрава палітра цього букета з троянд сподобається будь-якому одержувачу, адже він включає відтінки ніжно-рожевого, яскраво-червоного і милого кремового кольорів. Такий букет безпомилково передасть Ваші щирі почуття, висловить захоплення та подарує бурю позитивних емоцій. Його тонкий аромат не залишиться поза увагою і неодмінно підкорить даму Вашого серця. Букет із шикарних різнокольорових троянд стане чудовим презентом до Дня Закоханих, на романтичне побачення чи приємну зустріч. Він розповість про симпатію чи глибоке кохання, висловить увагу, визнання та особливу повагу.

У Росії, Україні, Білорусії, Казахстані, традиційно дарують у букеті непарну кількість квітів. У США, Канаді та країнах Європи – парна кількість.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Казань після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті kazan.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Казань (Росія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Букет з різнокольорових троянд" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Казань - 0 ₽