Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Казань: 24/04/2024

Букет із червоних троянд (50 см.)

Доставка: Казань - 0 ₽
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
9
5 129 ₽
11
5 754 ₽
15
6 930 ₽
25
10 017 ₽
27
10 605 ₽
35
13 105 ₽
45
16 045 ₽
51
17 809 ₽
75
25 012 ₽
101
32 657 ₽
Кількість троянд
+5 129
На фото представлений товар "25 троянд"
Склад (змінити): вихідний склад
Троянда (50 см.) (колір: червоний)
Бумага (1 м.) (колір: кремовий)
Стрічка (1 м.) (колір: червоний)
Мінімальна вартість товару - 5128 ₽
Код товару: MP0315 (622)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 5129
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Такий пишний романтичний букет із червоних троянд, упакованих у світлий папір із рожевою стрічкою, завжди приємно подарувати коханій дівчині. Ця композиція не тільки виглядає вишукано, але й має не менш прекрасний і ніжний аромат, схожий на паризький вечір на потопаючій в квітах тераси якогось маленького затишного ресторанчика, що непомітно розташувався на старій вуличці. Подаруйте своїй коханій цей букет на срібне весілля або просто так. З такими прекрасними трояндами не потрібно слів кохання, вони все скажуть за вас. У Росії, Україні, Білорусії, Казахстані, традиційно дарують у букеті непарну кількість квітів. У США та країнах Європи – парна кількість.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Казань після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті kazan.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Казань (Росія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Букет з червоних троянд" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Казань - 0 ₽